Oferta

Mając na względzie zdrowy styl życia wiemy, że to co najlepsze oferuje natura. Proponujemy więc Państwu dom ze zdrowego i ekologicznego surowca, jakim jest drewno. Przebywanie w takim domu wpływa korzystnie na zdrowie i samopoczucie każdego mieszkańca.
Udowodniono, iż statystyczny mieszkaniec domu z bali żyje kilkanaście
lat dłużej.

Domy wykonane przez nas mają długą żywotność oraz posiadają wysoką odporność ogniową dzięki zastosowaniu elementów o masywnych przekrojach. Ściany z bali znakomicie chronią przed hałasem (do 90%) i nie wymagają ocieplenia, gdyż posiadają odpowiednią izolację termiczną. Posiadają również zdolność do samoregulacji wilgotności, co stwarza niepowtarzalny, trudny do uzyskania w innych technologiach mikroklimat wnętrza budynku tzw. naturalną klimatyzację (latem-chłodno, zimą-ciepło). Dodatkową zaletą są oszczędności zużycia energii na ogrzewanie. Wykorzystuje ok.30% mniej energii niż dom wybudowany inną technologią.

Nasza firma wykonuje wszystkie elementy z okrągłego bala to jest: ściany, stropy, słupy, balkony, ganki, schody jaki i konstrukcję nośną dachu. Przed rozpoczęciem inwestycji ustalamy z Państwem rodzaj i zakres wykonywanych prac.

Oferujemy domy z bali dla tych, którzy nade wszystko cenią sobie zdrowie, wygodę, oraz oryginalny styl. Biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i sugestie pomożemy zaprojektować i zrealizujemy dom według Państwa pomysłu, a współpraca z nami urzeczywistni tę wizję i stworzy niepowtarzalny klimat w domu.

Na życzenie Państwa realizujemy również projekty: restauracji, hotelu, stajni bądź ławy ogrodowej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od godz. 8.00 do 16.00.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.